Akademik Personel

                                   Eğitim Bilimleri Bölümü Akademik Personeli

                                                                             

 

Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı
  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO

Prof. Dr. Mehmet Gürol (ABD Başkanı)   

gurolmehmet@hotmail.com

0212- 383 48 17

B 314

Prof. Dr. Vefa Taşdelen vefa@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 80 B 308
Prof. Dr. Yavuz Erişen erisenyavuz@gmail.com 0212- 383 48 82 B 313

Prof. Dr. Nadir Çeliköz

ncelikoz@gmail.com 0212- 383 55 73 B 320

Prof. Dr. Mustafa Gündüz

mgunduz@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 07 B 321
Doç. Dr. Sertel Altun saltin@yildiz.edu.tr
0212- 383 48 28
B 322
Doç. Dr. Banu Yücel Toy
byuceltoy@gmail.com
0212- 383 55 76
B 323
Dr. Öğr. Üye. Bülent Alcı
alci@yildiz.edu.tr
0212- 383 48 21 B 319
Dr. Öğr. Üye. Davut Hotaman
davut@yildiz.edu.tr
0212- 383 48 27
B 317
Dr. Öğr. Üye. Mine Çeliköz
mcelikoz@yildiz.edu.tr
0212- 383 48 79
B 315
Arş. Gör. Dr. Bünyamin Bavlı bunyaminbavli@gmail.com 0212- 383 55 75
B 316
Arş. Gör. Büşra Tombak busra.tombak@gmail.com 0212- 383 55 88 B 302
Arş. Gör. Azmi Türkan
azmiturkan@gmail.com
0212- 383 55 85
B 303
Arş. Gör. Abdullah Açar
aabdullah.acar@gmail.com
0212- 383 55 85
B 303
         

 

 

 

Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı
  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO

Prof. Dr. İbrahim Kocabaş  (ABD Başkanı) 

ibrahimkocabas06@gmail.com 0212- 383 48 30 B 305
Prof. Dr. Hasan Basri Gündüz hgundus@gmail.com 0212-383 48 63 B 306
Doç. Dr. Aydın Balyer balyer@yildiz.edu.tr 0212- 383 55 92 B 310
Dr. Öğr. Üye. Erkan Tabancalı tabanca@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 23 B 307
Arş. Gör. Dr. Mithat Korumaz mkorumaz@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 20 B 324
Arş. Gör. Yunus Emre Ömür
yunus.emre.omur@gmail.com
0212- 383 55 68
B 325
Arş. Gör. Sinem Konuk
sinemk@yildiz.edu.tr
0212- 383 55 69
B 311
         

 

 

 

 

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı 

  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO

Prof. Dr. M. Engin Deniz (ABD Başkanı)

edeniz@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 36 C 303
Prof. Dr. Fulya Yüksel Şahin         fusahin@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 38 C 307
Doç. Dr. Ali Eryılmaz erali76@hotmail.com.tr 0212- 383 55 77 C 309
Dr. Öğr. Üye. Nermin Çiftçi Arıdağ nermin_ciftci@yahoo.com 0212- 383 48 26 C 310
Dr. Öğr. Üye. Ş. Gonca Zeren goncazeren@yahoo.com 0212- 383 48 37 C 306
Arş. Gör. Seher Merve Yılmaz smerve@yildiz.edu.tr 0212- 383 55 78 C 305
Arş. Gör. Gözde Şakar gozdtrn@gmail.com 0212- 383 55 83 C 308
Arş. Gör. Ceren Bektaş cebektas@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 25 C 302