Yayınlar

 

Öğretim elemanlarımızın yayınlarına aşağıdaki kişisel YARBİS sitelerinden ulaşabilirsiniz:

 

 

Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı
  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO
Prof. Dr. Mehmet Gürol gurolmehmet@hotmail.com 0212- 383 48 18 A-1014
Doç. Dr. Vefa Taşdelen vefa@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 80 A-1026
Doç. Dr. Mustafa Gündüz mgunduz@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 07 A-1037

Doç. Dr. Nadir Çeliköz

ncelikoz@gmail.com 0212- 383 48 18 A-1018

Doç. Dr. Yavuz Erişen

erisenyavuz@gmail.com 0212- 383 48 18 A-1018
Yrd. Doç. Dr. Sertel Altun saltin@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 28 A-1018
Yrd. Doç. Dr. Bülent Alcı alci@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 21 A-1018
Ydr. Doç. Dr. Hakan Karataş hkaratas@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 21 A-1018
Yrd. Doç. Dr. Hasan Aydın aydinh@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 35 A-1014
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şahin mesahin@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 18 A-1007
Öğr. Gör. Dr. Davut Hotaman davut@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 27 A-1014
Arş. Gör. Banu Süer banusuer@yahoo.com 0212- 383 48 22 A-1008
Arş. Gör. Belkıs Karabıyık belkiskarabiyik@gmail.com 0212- 383 48 63 A-1020
Arş. Gör. Deniz Canca denizcanca@mynet.com 0212- 383 48 25 A-1008
Arş. Gör. Eylem Korkmaz eylemkorkmaz@hotmail.com 0212- 383 48 33 A-1008
Arş. Gör. Ceyda Çavuşoğlu ceydacavusoglu@gmail.com    

 

 

- Eğitim Yönetimi ve Denetimi Anabilim Dalı
  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO
Prof. Dr. Hasan Basri Gündüz hgundus@gmail.com 0212-383 48 63 B-306
Prof. Dr. İbrahim Kocabaş ibrahimkocabas06@gmail.com 0212- 383 48 20 B-305
Doç. Dr. Aydın Balyer balyer@yildiz.edu.tr 0212- 383 55 92 B- 302
Yrd. Doç. Dr. Erkan Tabancalı tabanca@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 23 B- 307
Yrd. Doç. Dr. Çetin Erdoğan cerdogan@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 78 B- 310
Arş. Gör. Esra Çakmak esracakmak88@gmail.com 0212- 383 48 20 B- 309
Arş. Gör. Mithat Korumaz mithatkorumaz@hotmail.com 0212- 383 48 20 B- 324
Arş. Gör. Yunus Emre Ömür yunus.emre.omur@gmail.com 0212- 383 48 81 B- 325

 

 


- Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı
  ADI SOYADI E-POSTA DAHİLİ NO ODA NO
Prof. Dr. Hasan Bacanlı hasan.bacanli@gmail.com 0212- 383 48 38 A-1003
Prof. Dr. M. Engin Deniz edeniz@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 41 A-1003
Doç. Dr. Fulya Yüksel Şahin fusahin@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 36 A-1013
Yrd. Doç. Dr. Nermin Çiftçi Arıdağ nermin_ciftci@yahoo.com 0212- 383 48 26 A-1021
Yrd. Doç. Dr. Ş. Gonca Zeren goncazeren@yahoo.com 0212- 383 48 37 A-1013
Arş. Gör. Seher Merve Yılmaz smerve@yildiz.edu.tr 0212- 383 48 37 A-1013
Arş. Gör. Yağmur Amanvermez yagmur.amanvermez@gmail.com 0212- 383 48 38 A-1003
Arş. Gör. Evren Ersoy ersoyevren2005@hotmail.com 0212- 383 48 38 A-1003
Arş. Gör. Aynur Yılmaz Akbaba fanuryılmaz@gmail.com 0212- 383 48 17 A- 1021